O mně

Zdravím vás!

Klaara1Jmenuji se Klára a jsem majitelkou tohoto e-shopu. Jsem energická, barevná, veselá, trošku divoká a svobodomyslná paní po čtyřicítce, které si ráda dělá věci po svém.

Před pár lety mě přestalo bavit dál schovávat své fotky a kresby do šuplíku nebo na ně zapomínat v digitálních složkách. Rozhodla jsem se, že je zkusím nějak využít. Mimo jiné jsem taky docela praktický tvor. Spojila svoji touhu po praktičnosti s láskou ke kreativitě a výsledkem jsou produkty, které si můžete zakoupit zde, na mém e-shopu. 

Postupně přidávám nové kolekce tašek, obrazů sešitů a dalších produktů s fotkami a grafikami mých oblíbených kytek a mostů. Mým cílem je přinést vám unikátní a kvalitní produkty, které vycházejí z mé vášně a nadšení. Každý kousek, který zde najdete, má svůj příběh a byl navržen s láskou ke kráse umění a praktickému využití. Pokud máte nějaký tip, co byste chtěli na mých produktech vidět, napište mi a já zkusím vymyslet novou variantu. Třeba zase jednou inspirujete vy mě.

Více informací o mé maličkosti a mých dalších aktivitách se můžete dozvědět na mém osobním webu klaara.cz, kde najdete také blog zážitků z mého života. 

Díky moc za vaši podporu a věřím, že se vám mé produkty budou líbit. 

Vaše Klára