Květinové motivy

Květinami děláme radost svým blízkým při slavnostních příležitostech. Zdobíme si jimi své domovy i sami sebe. Abychom si jejich krásy mohli užívat každý den, vznikly pod hlavičkou značky Sincera produkty zdobené pěti květinovými motivy.

Krásenka

001-krasenka_1 

Fotografie Krásenka pochází z Botanic Garden v Cambridge ve Velké Británii. Tato květina dělá čest svému jménu a koncem léta zkrášluje zahrady po celém světě. Vy si její krásy můžete užít na našich výrobcích z této nabídky:

Bellis

 002-bellis_1

Bellis perennis je latinský název obyčejné sedmikrásky. Na fotografii Bellis však vidíte, že její krása je opravdu neobyčejná. Fotografie sedmikrásky byla pořízená v Odrách a vy si jí můžete objednat na následujících produktech:

Lila

 03-lila

Fialové květy jsou jednou z nejkrásnějších ozdob našich luk a zahrad. Tyto konkrétní vykvetly na Proskovických lukách v Ostravě. Ať už levandule nebo šlavěj, vždy krásně zavoní a přinesou dobrou náladu. Design Lila proto nesmí chybět ani na našich výrobcích. Koukněte na tyto:

Athanasia

 04-athanasia

Design Athanasia zobrazuje téměř nesmrtelnou a krásnou kopretinu vratič. Její žluté květy mají barvu slunce a dodají energii horkých letních dní. Fotka vratiče pochází z arboreta v Novém dvoře u Opavy. Vy její energii můžete načerpat z těchto produktů:

Amapola

005-amapola

Design Amapola zachycuje střed makového květu. Jednotlivá pylová zrníčka poletující vzduchem hledají svůj cíl a ukazují pomíjivost i naději života. Na okraji obce Dolní Benešov vyrostlo makové pole s tímto květem. Jeho elegance a jemnost zdobí produkty: