Designy mostů

Mosty jsou stavby, které odjakživa spojují lidi a zkracují naše cesty. Z pěti fotografií mostů vznikla techničtější designová řada, která potěší všechny bez rozdílu věku či pohlaví. V této designové řadě značky Sincera si můžete vybrat z pěti nabízených motivů.

Jizera

006-jizera

Fotografie dřevěné lávky přes řeku Jizerku v jizerských horách vznikla už v roce 2006. Dřevěná lávka byla natřená červenou barvou. I přes svou nenápadnou velikost tvoří důležité spojení pro turisty putující mezi českou obcí Jizerka a polskou vískou Orle. Červený design najdete na produktech:

Bratislava

006-bratislava

Nejstarší most ve slovenské metropoli Bratislavě přes řeku Dunaj měl spoustu jmen. Svou poslední podobu získal rekonstrukcí dokončenou v roce 2016 od té doby se z jeho nového vzhledu můžete těšit nejen při návštěvě města, ale také na našich produktech:

London

007-london

Jeden z nejznámějších a nejslavnějších mostů světa nesmí chybět ani v naší kolekci. O slavném londýnském Tower Bridge toho jde napsat spousta, my uvedeme pouze, že konec 19. století je stále v kurzu a vy si jej můžete užít na produktech:

Šumava

009-sumava

Uprostřed šumavských lesů najdete Hradlový most, neboli rechle, nad řekou Vydrou. Je to stavba umožňující svými stavidly regulovat směr plaveného dřeva. Tato replika historického mostu stojí za návštěvu. Než se k ní vydáte, můžete si zakoupit naše produkty s její fotografií:

Amsterdam

010-amsterdam

Město, ve kterém jsou ulice nahrazeny vodními grachty je samozřejmě plné mostů. Jeden z mostů nizozemského hlavního města Amsterdamu najdete také na našich produktech. Most Magere brug stojí nad řekou Amstel a jeho jméno se dá přeložit jako úzký most. Jeho fotografii najdete na: