London

 

Most Tower Bridge není jen architektonickým skvostem Londýna, ale i živou připomínkou bohaté historie britské metropole. Jeho majestátní silueta se vypíná nad řekou Temží s elegancí a noblesou, připomínající nám tradiční hodnoty a odvahu tvořící dějiny tohoto města. Od svého dokončení v 19. století se Tower Bridge řadí mezi historické symboly Londýna a okouzluje miliony lidí po celém světě.
Tower Bridge

Unikátnost stavby je daná, jak na svou dobu moderním zvedacím zařízením mostovek, které jsou dodnes velkou atrakcí pro místní i turisty, tak zakrytím ocelové konstrukce kamenným obkladem, který architektonicky ladí se sousedící středověkou pevností Tower of London.

Jedinečná je také pěší lávka umístěná ve výšce 42 metrů. Po pěší lávce, která je dnes součástí turistické prohlídky, je možné přejít přes řeku také v době zvednuté mostovky.

Modrý design s Tower Bridge

Pro naši grafiku s jednoduchým názvem London, která zobrazuje slavný anglický most Tower Bridge, jsme čerpali inspiraci také z jeho barvy. Původní čokoládově hnědý nátěr byl v roce 1977 přetřený, na počest 25. výročí vlády královny Alžběty II., třemi tradičními britskými barvami: modrou, bílou a červenou. My jsme si z nabízené trojice vybrali modrý odstín a vytvořili originální motiv, který jsme použili na našich produktech.

Kombinace fotografie mostu, jeho kresby, nápisů London a Sincera, to vše na základním plátně modré barvy tvoří dohromady moderní grafický motiv, díky kterého můžete tuto ikonu Londýna začlenit do svého každodenního života. Vyberte si z nabídky produktů v designu London a získejte kousek londýnské atmosféry.

Viktoriánská doba je stále v kurzu a vy si závan jejího stylu můžete užít na následujících produktech:

BM008-1-1200x1200plechacek-HP008sesit-SK008-1vak-VZ008sesit-SV008